Broušení nožů a nůžek, broušení mlýnků na maso, zahradnických potřeb a nástrojů

 

BROUŠENÍ NOŽŮ -  od 50,- Kč / i na POČKÁNÍ !!! /   PO - PÁ  8:00 - 17:30 hodin.                  

Brusírna - Dukelských hrdinů 4 Praha 7 - tel. 220 878 016  -  Broušení na Počkání !!!   na mapě 

Broušení nožů, nůžek a nástrojů v Praze - nabízíme Vám službu: broušení nožů, nůžek, seker, zahradní sekačky atd. v Praze - brousíme nože obyčejné i značkové, nabízíme služby pro profesionály, řezníky, uzenářské výrobny, firmy i domácnosti.  Cena broušení  /  1cm od 4,- Kč.   -  BROUSÍME 99 % všeho v domácnosti i na zahradě !!!
Brousíme také nož
e pro kuchyňské stroje, především mlýnky na maso - je nutné přinést nůž i řezací kotouč, cena od 30,- Kč dle velikosti. Nůžky, Nože, Brousím !!!  Key nonstop.

Brusírna - Dukelských hrdinů 4 Praha 7 - tel. 220 878016  -  Broušení na Počkání !!!   na mapě 
Broušení nožů kuchyňských, outdoor, lovecké i kapesní nože. Broušení všechny typy nůžek, zahradnické, pracovní nástroje, sekery atd. Praha  - 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,         KLÍČE         

Broušení nožů

Brousíme nože obyčejné i značkové, nabízíme služby pro profesionály, řezníky, uzenářské výrobny, firmy i domácnosti. Brousíme kuchyňské, outdoor, lovecké i kapesní nože, nebrousíme nože se zubatým ostřím.

Jak nože brousíme

Kuchyňské nože brousíme pod menším úhlem vzhledem k síle materiálu, u outdoorových nožů se používá větší úhel náběhu při broušení.

Lhůta broušení

Brousíme obvykle na počkání. Broušení jako takové je proces, kdy dochází úbytku materiálu. Brousíme tak aby byl úbytek co nejnižší, ale vždy k němu dojde. Při upnutí nože do držáku, který zajisťuje přesný úhel nabroušení ostří může dojít k jemnému otlaku na boku čepele.

Cena

Cena broušení je informativní, vztahuje se na běžně opotřebené nástroje. Cena za nabroušení nože se pohybuje dle náročnosti operace a dle typu nože od 10-50 Kč. Orientačně lze počítat 2Kč/centimetr čepele.

menu


Hlavní stránka
Broušení nožů Praha
Broušení nožů Praha 7
Broušení mlýnků na maso
Broušení nástrojů
Broušení nástrojů
Kontakty

naše weby

partneři

zamecnictvi-keynonstop.cz
autoklice.net trezory-key.cz
vyroba-klicu.cz postovni-schranky-key.eu
zamecnicka-pohotovost.net
nuzky-noze-brousim.cz
kontakt